Потребители: 0, Гости: 1

Търсещи ботове: 0







Начална / F.A.Q. / Може ли Декалрацията от директора на учебното заведение за общия брой деца и ученици по чл. 7 от наредбата, които попадат в целевата група през отчетния период да бъде подписана от лице различно от директора на учебното заведение?
F.A.Q.
Бърз преход:  

Може ли Декалрацията от директора на учебното заведение за общия брой деца и ученици по чл. 7 от наредбата, които попадат в целевата група през отчетния период да бъде подписана от лице различно от директора на учебното заведение?
При отсъствие на директора декларацията може да бъде подписана от лице определено да го замества със заповед. При подаване на заявката за плащане се предоставя и копие от заповедта за заместване.


<< Декември 2019 >>
  Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Не.
>  25  26  27  28  29  30 1
> 2 3 4 5 6 7 8
> 9 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31  1  2  3  4  5

Европейска схема за предлагане на плодове в училищата, финансирана от
Бюджет на РБ/ДФ"Земеделие" с финансовата подкрепа на ЕС

© Copyright 2012, София, бул. "Цар Борис ІІІ" 136, тел. 02/81 87 100
| Принтирай | "Copyright © 2012 | Схема "Училищен плод" | Контакти |